Strona główna Oferta Realizacje Galeria Kontakt
Poniższe dzieła sztuki można obejrzeć i zakupić w naszym punkcie oprawy obrazów.

Zapraszamy również do zapisania się w naszym darmowym newsletterze (formularz na dole strony). Gdy tylko pojawi się nowa pozycja w naszej galerii, pierwsza/y się o tym dowiesz!


W galerii jest: 2 zdjęć. To jest strona: 1 z 1
[1]

+ Powiększ

Autor: Henryk Włoch

Obraz olejny na płótnie w rozmiarze 38x66cm (w ramie 55x84 cm).

Henryk Włoch urodził sie w Sosnowcu w 1959 roku. Tajniki warsztatu malarskiego zgłębiał w pracowni artysty Andrzeja Lisa. Tytuł artysty profesjonalnego zdobył przed państwową komisją weryfikacyjną Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie w 1984roku. Należy do Związku Artystów Polskich w Katowicach.

Artysta maluje śmiałymi pociągnięciami pędzla, grubą szpachlą z namiętnym spojrzeniem na krajobraz. Jego prace nie są przesłodzone, na pierwszy rzut wydają się wręcz niezrozumiałe i dopiero dłuższa kontemplacja pozwala docenić ich tajemniczy nastrój.

 Jego prace były wystawiane w kraju w Sosnowcu, Katowicach, Opolu, Koołobrzegu, Zielonej Górze jak również za granicą w Holandii i Niemczech.


+ Powiększ

Autor: Magdalena Rokosa

Ceramika "Anioł"


[1]

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o zmianach w naszej ofercie, obrazach do kupienia, itp. zapisz się do newslettera.

Twój e-mail:   zapisz   wypisz       (nie udostępnię nikomu Twojego adresu e-mail!)
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Oprawiamy.com  |  Panel administracyjny  |  Statystyki
Maestria, ul. Warszawska 40, 42-200 Częstochowa, tel. 0 793 770 522. Tagi: oprawa obrazów, obrazy, Częstochowa, ramy do obrazów, oprawa grafik, passe-partout, oprawa zdjęć, oprawa luster, oprawa gobelinów, oprawa pamiątek, ramy do luster, profile ram, galeria sztuki Częstochowa, sprzedaż obrazów.